Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Kolay, Hızlı, Güvenli!.. | mts@multinet.com.tr

Taşıt Tanıma Sistemine Dahil Olma Süreci

Sözleşme

İmzalı-kaşeli sözleşme ve TTS kullanımı için gerekli evraklar (bknz. SSS, 10) Fulya Mah. Mevlüt Pehlivan Sok. No:12 Multinet Plaza Şişli İstanbul 34394 adresine göndermelisiniz.

Ödeme Şekli

Taşıt Tanıma Sistemine dahil olmak için 4 teminat şeklinden birini seçebilirsiniz.
  1. DBS Doğrudan Borçlandırma Sistemi:  Akbank, Garanti Bankası, Finansbank, İş Bankası ve Yapı Kredi bankalarından DBS için kredili hesap açtırabilirsiniz. Tanımlanan limitinizden harcanan tutar her fatura döneminde otomatik olarak bu hesabınızdan çekilir.
  2. Kredi Kartı:  Her ay 10 günlük bir süreçte double provizyon ayrılır. 
  3. Teminat Mektubu:  Aylık tüketiminize göre çalışmakta olduğunuz banka tarafından hazırlanır.
  4. Nakit Blokaj:  Anlaşma boyunca bir defaya mahsus olmak üzere aylık tüketim tutarı Shell’in hesabına EFT ve ya havale yoluyla yatırılır. 

Taşıt Tanıma Ünitelerinin Gönderimi

Sözleşme ve ekli evraklar Shell’e ulaştıktan sonra, banka kredi onayını takiben 7 iş günü içerisinde Taşıt Tanıma Üniteleri MNG Kargo aracılıgıyla müşteriye kargolanır. Akıllı Anahtarlık ve Akıllı Halkalar güvenlik sebebiyle yakıtı kapalı gönderildiğinden, TTS Filo Yönetiminden şifreniz ile giriş yaparak yakıt alımına açabilirsiniz. Ya da mts@multinet.com.tr adresine plakaları belirterek talebinizi iletebilirsiniz.

Türkiye’de yaygın, geniş hizmet ağı

Akıllı Halka ve Taşıt Kimlik Ünite’lerinin montajı yetkili servis olan TURPAK tarafından gerçekleştirilmektedir.

TTS Filo Yönetimi Şifre Temini

İnternet üzerinden filonuzu yönetebilmek için mts@multinet.com.tr adresine 8 haneli müşteri numaranızı belirterek talebinizi iletebilirsiniz.

​​​​​​​​​​​